کمربند ایمنی

از تجهیزاتی که برای کار در ارتفاع مورد استفاده قرار میگیرد کمربند ایمنی میباشد. کمربند ایمنی میتواند امنیت فردی را که در ارتفع مشغول به کار است تامین کند و از آسیب هایی که ممکن است با سقوط فرد برای او رخ دهد تا حد زیادی جلوگیری به عمل می آورد. کمربند ایمنی انواع مختلفی دارد و حتی برخی از آنها برای انجام ورزش های کوه نوردی و صخره نوردی نیز مورد استفاده قرار میگیرند. در مشاغلی همچون نماشویی از کمربند ایمنی به عنوان یک ابزار نگاه دارنده استفاده میشود که میتواند فرد را بصورت معلق میان زمین و هوا البته به کمک طناب نگاه داشته و از سقوط او جلوگیری کند. درساخت کمربند ایمنی از الیافی استفاده شده است که میتواند مقاومت کششی بسیار خوبی را از خود نشان دهد و امکان پاره شده آن حتی در صورتی که فشار زیادی به آن وارد شود نیز بسیار کم میباشد. حتی اتصالات به کار رفته در هر یک از بخش های کمربند ایمنی نیز بسیار محکم و ناگسستنی هستند که این ویژگی کاملا امنیت آنرا تضمین میکند.

خرید کمربند ایمنی

برای خرید کمربند ایمنی بیش از دیگر تجهیزات ایمنی باید دقت بخرج دهید زیرا در صورتیکه کمربند از کیفیت ساخت پایینی برخوردار باشد میتواند حوادث ناگواری را بوجود آورد. برای خرید کمربند ایمنی تمام بخش های آن و حتی اتصالات آنرا مورد بررسی قرار دهید تا از کیفیت آن اطمینان حاصل کنید.

فروش کمربند ایمنی

یکی از فروشگاه هایی که فروش کمربند ایمنی را آن هم در مدل های مختلف فراهم آورده است فروشگاه تجهیزات ایمنی عاقل میباشد. هدف فروشگاه تجهیزات ایمنی عاقل از فروش کمربند ایمنی و دیگر تجهیزات ایمنی تنها ارتقای سلامت جامعه و همچنین ایمنی محیط کار میباشد و تا کنون نیز تجهیزات زیادی به سراسر کشور عرضه نموده است.

کمربند ایمنی

1مجموع 11 محصول
1مجموع 11 محصول
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :
10 / 10
از 1 کاربر