کلاه ایمنی مهندسی

کلاه های ایمنی انواع مختلفی دارند که نسبت به نوع محیط و شرایط متفاوت میباشند. یکی از انواع کلاه ایمنی که در محیط های ساختمانی مورد استفاده قرار میگیرد و  جامعه مهندسان با آن به خوبی آشنا هستند کلاه ایمنی مهندسی میباشد. کلاه ایمنی مهندسی یک کلاه عادی نیست و با دیگر کلاه های ایمنی چه از لحاظ شکل ظاهری و چه کارایی تفاوت هایی دارد. کلاه ایمنی مهندسی از تعدادی سوراخ بر روی قسمت فوقانی بهره برده است که البته تعبیه این سوراخ ها تنها جنبه تزئینی ندارد و برای تهویه هوا در نظر گرفته شده است. یک بند رگلاژی برای محکم کردن کلاه بر روی سر تعبیه شده است که امکان افتادن کلاه از روی سر را تا حد زیادی کاهش میدهد. کلاه ایمنی مهندسی یک لبه کوچک بر روی خود دارد این لبه میتواند از برخورد نور  و یا خاک و گرد و غبار با چشم جلوگیری کند. کلاه ایمنی مهندسی از موادی ساخته شده است که وزن کلاه را تا حد زیادی کاهش داده اند و بر اثر استفاده طولانی مدت فشاری را به سر وارد نمیکنند. یک عرق گیر نیز در کلاه جاسازی شده که میتواند در فصول گرم سال یک مزیت محسوب شود.

خرید کلاه ایمنی مهندسی

برای خرید کلاه ایمنی مهندسی باید به نکاتی توجه داشته باشید. یکی از نکاتی که در خرید کلاه ایمنی مهندسی باید مد نظر قرار دهید استاندارد بودن کلاه است. یک کلاه ایمنی مهندسی استاندارد میتواند محافظت بسیار بهتری را از سر بوجود آورد و میزان صدمه وارد شده را نیز تا حد زیادی کاهش میدهد. برای خرید کلاه ایمنی راحت بودن آن بر روی سر را نیز مورد توجه قرار دهید زیرا تجربه استفاده از کلاه ایمنی نشان داده که هر چه کلاه راحت تر باشد در نتیجه شخص رغبت بیشتری برای استفاده از کلاه از خود نشان میدهد.

فروش کلاه ایمنی مهندسی

فروشگاه تجهیزات ایمنی عاقل یکی از فروشگاه های عرضه تجهیزات ایمنی میباشد که توانسته با فروش کلاه ایمنی مهندسی به سراسر کشور نقش مهمی در خدمات رسانی به جامعه مهندسین کشور داشته باشد.

کلاه مهندسی

1مجموع 4 محصول
1مجموع 4 محصول
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :
10 / 10
از 1 کاربر