کفش کار ساق کوتاه

هر یک از اجسام سنگین موجود در کارگاه ها و محیط های صنعتی میتوانند تهدیدی برای پای کارگران و کلیه پرسنل باشند. سالانه تعداد افراد زیادی با آسیب هایی همچون له شدگی و یا شکستگی پنجه پا و انگشتان مواجه میشوند که برخی از آنها به دلیل شدت ضربه وارد شده حتی دیگر قادر به ادامه کار و فعالیت نیستند. کفش کار ساق کوتاه میتواند بهترین گزینه در این گونه محیط ها باشد و پنجه پا را در برابر برخورد اجسام سنگین و نوک تیز محافظت کند. در ساخت قسمت پنجه کفش کار ساق کوتاه از فولاد که یکی از سخت ترین فلزات میباشد استفاده می شود که میتواند پنجه را در برابر ضربه به خوبی حفظ کند. کفش کار ساق کوتاه همانطور که از نامش نیز پیداست از ساق های کوتاهی برخوردار است و ساق پا را تا حدی پوشش میدهد.

خرید کفش کار ساق کوتاه

برای خرید کفش کار علاوه بر استحکام و دوام کفش باید به راحتی آن در هنگام کار نیز توجه داشته باشید. کفش کار ساق کوتاه اگر از راحتی و آزادی عمل به هنگام کار برخوردار نباشد میتواند مشکلاتی را برای پرسنل ایجاد کند. برای خرید کفش کار ساق کوتاه طول عمر آنرا نیز مد نظر قرار دهید. طول عمر کفش کار ساق کوتاه به کیفیت آن بستگی دارد و هر چه کفش از کیفیت بالاتری برخوردار باشد در نتیجه عمر بیشتری نیز خواهد داشت. سایز پا را در هنگام خرید کفش کار لحاظ کنید و کفش را کاملا متناسب با سایز پای پرسنل انتخاب کنید. سایز کفش باید با سایز پا به خوبی تناسب داشته باشد و کوچک یا بزرگتر نباشد.

فروش کفش کار ساق کوتاه

فروش کفش کار ساق کوتاه با توجه به  نیاز کارگاه ها و صنایع توسط فروشگاه تجهیزات ایمنی عاقل به سراسر کشور انجام میشود و این شرکت برای خدمات رسانی هر چه بیشتر به مشتریان خود سعی نموده تا تمامی نقاط کشور را تحت پوشش خود در آورد.

کفش ایمنی ساق کوتاه

1مجموع 3 محصول
1مجموع 3 محصول
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :