لباس کار صنعتی

بیشتر کارکنانی که در یک محیط صنعتی و کارگاهی مشغول به فعالیت هستند همواره لباسی را به تن دارند که به  لباس کار  معروف میباشد. لباس کار صنعتی بر خلاف یک لباس معمولی از پارچه هایی به نسبت ضخیم تر و محکم تر تولید میشود که میتواند در برابر بریدگی، سایش، حرارت، سرما و همچنین کشش مقاومت به نسبت بیشتری را از خود نشان دهد. لباس کار کارگری دوخت بسیار محمکی نیز دارد که این دوخت در برابر کشش مقاومت بسیار خوبی را از خود نشان میدهد.

خرید لباس کار صنعتی

لباس کار صنعتی قبل از هر چیز باید با دوام و محکم باشد. در خرید لباس کار  باید توجه داشته باشید که لباس از استحکام و دوام مناسبی برخوردار باشد و در مواجهه با برخورد اجسام و اشیا به راحتی پاره نشود. هر چه پارچه ای که برای تولید لباس کار صنعتی مورد استفاده قرار میگیرد  مرغوب تر باشد در نتیجه دوام  لباس نیز بیشتر خواهد شد. دوخت لباس کار صنعتی باید بسیار محکم باشد تا در هنگام کشش باز نشود. کارگران در محیط های کاری همواره در حال جابجا کردن اجسام سنگین هستند که وزن بالای اجسام میتواند باعث باز شدن دوخت لباس شود. اگر دوخت لباس با بهترین نوع نخ و همچنین با روش های اصولی انجام شده باشد به هیج وجه باز نخواهد شد. اگر از کارفرمایان هستید و کارگران زیادی را در مجموعه خود در اختیار دارید باید به یک دست بودن لباس ها توجه کنید.  

فروش لباس کار صنعتی

فروش لباس کار صنعتی به روش های حضوری و غیر حضوری در فروشگاه تجهیزات ایمنی عاقل انجام میشود و میتوانید برای سفارش لباس های خود با کارشناسان این مجموعه تماس حاصل نموده و پس از دریافت مشاوره خرید خود را انجام دهید.

لباس کار کارگری

1مجموع 14 محصول
1مجموع 14 محصول
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :
10 / 10
از 1 کاربر