شیلد محافظ صورت

صورت یکی از آسیب پذیرترین بخش های بدن محسوب میشود زیرا چندین عضو حساس در این ناحیه وجود دارند که هر یک از  میزان آسیب پذیری زیادی در مقایسه با دیگر اعضا برخوردار میباشند. محیط های صنعتی و تولیدی به دلیل اینکه جزو محیط های خشن میباشند همواره صورت را در معرض برخورد اشیا قرار میدهند که از این رو باید توسط تجهیزات مخصوصی پوشانده شوند. یکی از این تجهیزات ایمنی شیلد محافظ صورت است که صورت را از برخورد اجسام ریز مصون نگاه میدارد. شیلد محافظ صورت در انواع مختلفی تولید میشود که نسبت به محیط کاری نوع مناسبی از آن مورد استفاده قرار میگیرد.

خرید شیلد محافظ صورت

در خرید شیلد محافظ صورت باید به تناسب آن با محیط و فضا توجه داشت. شیلد ها همانطور که گفته شد در انواع گوناگونی تولید میشوند که هر یک میتوانند با شرایط خاصی تناسب برقرار کنند. بطور مثال برای خرید شیلد محافظ صورت مناسب برای جوشکاری نمیتوانید به سراغ شیلدهایی بروید که برای کارگاه های تولیدی و صنعتی مناسب هستند. در خرید شیلد محافظ صورت میتوانید شیلدهایی با طلق یا شیشه دودی و یا معمولی را خریداری کنید. شیلدهای محافظ صورت که از شیشه های دودی برخوردار هستند میتوانند چشم را در برابر نور و اشعه های مضری که منبع آن هر چیزی میتواند باشد محافظت کنند.

فروش شیلد محافظ صورت

فروشگاه تجهیزات ایمنی عاقل از ابتدای شروع به فعالیت خود فروش شیلد محافظ صورت را آغاز نمود و در حال حاضر نیز انواع شیلد ها با مناسبترین قیمت را بفروش میرساند. این فروشگاه برای اینکه بتواند در فروش شیلد محافظ صورت و دیگر تجهیزات ایمنی رضایت مشتریان خود را جلب کند اقدام به عرضه تجهیزات با قیمت مناسب نموده است و میتوانید پرسنل خود را با کمترین هزینه به تجهیزات ایمنی تجهیز کنید.

شیلد محافظ صورت

1مجموع 1 محصول
1مجموع 1 محصول
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :
10 / 10
از 1 کاربر