روپوش کارگاهی

روپوش هایی که در کارگاه ها مورد استفاده قرار میگیرند به گونه ای طراحی شده اند که کاملا مناسب استفاده در محیط های صنعتی و کارگاهی هستند. روپوش کارگاهی از روپوش های بلندی است که میتواند از از زیر گردن تا بخشی از پا که نسبت به نوع روپوش ممکن است تا زانوها امتداد یابد را پوشش دهد. در ساخت روپوش کارگاهی از پارچه هایی استفاده میشود که میتواند در برابر عوامل مختلف مانند حرارت، اشیا نوک تیز و همچنین حلال ها مقاومت خوبی را از خود نشان دهد. طراحی روپوش کارگاهی نسبت به زنانه و مردانه بودن آن متفاوت است. البته نسبت به فعالیتی که در کارگاه انجام میشود نیز روپوش های متفاوتی وجود دارد. به طور مثال روپوش کارگاهی که در کارگاه آهنگری مورد استفاده قرار میگیرد با روپوش های نجاری متفاوت است.

خرید روپوش کارگاهی                    

برای خرید روپوش کارگاهی با فروشگاه تجهیزات ایمنی عاقل از جمله عرضه کنندکان تجیهزات ایمنی به سراسر کشور تماس حاصل کنید. فروشگاه تجهیزات ایمنی عاقل از ابتدای فعالیت خود سعی نموده تا تجهیزات ایمنی را از بهترین برندها و همچنین متناسب با نیاز کارگاه ها و صنایع گرد آوری نموده و در به مشتری عرضه کند. با خرید روپوش کارگاهی از این فروشگاه در هزینه های خود نیز صرفه جویی زیادی خواهید کرد زیرا این فروشگاه قیمت ها را تا حد زیادی برای جلب رضایت مشتری کاهش داده است.

فروش روپوش کارگاهی

فروشگاه تجهیزات ایمنی عاقل برای فروش روپوش کارگاهی سعی نموده تا بدون محدودیت جغرافیایی تمامی نقاط کشور را تحت پوشش خود در آورد و امروزه به یکی از معدود فروشندگانی تبدیل شده است که محصولات خود را علاوه بر تهران به دیگر شهرهای کشور نیز ارسال میکند.

روپوش کارگاهی

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :
10 / 10
از 1 کاربر