دستکش عایق برق

در محیط های صنعتی و خشن معمولا دست ها از سایر اعضای بدن آسیب پذیر تر هستند. یکی از خطراتی که همواره دست ها را در این محیط ها تهدید میکند برق گرفتگی میباشد. برق گرفتگی میتواند آسیب های جبران ناپذیری را متوجه کارکنان کرده و یا در مواردی منجر به مرگ آنها شود. دستکش عایق برق به گونه ای طراحی شده است که میتواند از عبور جریان برق جلوگیری کند و در نتیجه خطر برق گرفتگی به صفر خواهد رسید. دستکش عایق برق به گونه ای طراحی و تولید شده است که علاوه بر برق گرفتگی میتواند عایق خوبی نیز در برابر حرارت، مواد شیمیایی، بریدگی و دیگر موارد باشد زیرا جنس محکم و مقاومی دارد و میتواند دست ها را تا حد زیادی در برابر برخورد اجسام محافظت کند.

خرید دستکش عایق برق

برای خرید دستکش عایق برق باید به نوع آن توجه داشته باشید. انواع دستکش عایق برق وجود دارد که باید نسبت به نیاز خود دستکش مناسب را تهیه کنید. دستکش عایق برق در دو نوع فشار قوی و فشار ضعیف تولید و عرضه میشود که نوع فشار ضعیف آن همانطور که از نامش پیداست میتواند دست ها را در برابر برق فشار ضعیف محافظت کند و دست ها را نیز تا نیمه ساعد پوشش میدهد. با خرید دستکش عایق برق فشار قوی نیز میتوانید دست های خود را در مواجهه با برق فشار قوی محافظت کنید.

فروش دستکش عایق برق

فروشگاه تجهیزات ایمنی عاقل با توجه به نیاز کشور اقدام به فروش دستکش عایق برق در مدل های مختلف نموده است و افرادی که به دنبال این نوع دستکش ها هستند میتوانند خرید خود را از شهرستان ها و نقاط دور دست کشور انجام داده و در محل تحویل بگیرند.

دستکش عایق برق

1مجموع 1 محصول
1مجموع 1 محصول
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :
10 / 10
از 1 کاربر