دستکش ضد اسید

کار کردن در محیط های اسیدی میتواند خطرات زیادی را برای هر یک از اعضای بدن بخصوص دست ها به همراه داشته باشد. دست یکی از پر کاربردترین اعضا در فعالیت های روزمره در یک محیط صنعتی میباشد که از این رو باید از دستکش های محافظ برای جلوگیری از آسیب رسیدن به آنها استفاده نمود. دستکش ضد اسید از دستکش های مخصوص برای محیط های صنعتی است که کارکنان همواره با حلال ها و مواد اسیدی سر و کار دارند. دستکش ضد اسید از مواد خاصی تشکیل شده است که اجازه نفوذ مواد اسیدی به بافت خود را نمیدهد و پرسنل با استفاده از این نوع دستکش میتوانند دستان خود را از سوختگی های ناشی از برخورد مواد اسیدی محافظت کنند. دستکش ضد اسید از خاصیت ضد سایش و همچنین ضد سوراخ شدگی برخوردار است که به همین دلیل امکان نفوذ حلال ها و مایعات به دستکش به صفر میرسد.

خرید دستکش ضد اسید

اگر قصد خرید دستکش ضد اسید را دارید باید توجه داشته باشید که این نوع دستکش باید از یک سری ویژگی برخوردار باشد و حساسیت زیادی را برای خرید به خرج دهید. دستکش ضد اسید باید به خوبی بتواند از دست ها در برابر مواد اسیدی محافظت کند و اگر هر گونه درزی در بافت دستکش ایجاد شود دست ها با سوختگی مواجه خواهند و صدمات زیادی به فرد وارد میشود.  برای خرید دستکش ضد اسید به برند آن توجه داشته باشید و برندهایی را انتخاب کنید که از کیفیت بالایی برخوردار باشند.

فروش دستکش ضد اسید

فروش دستکش ضد اسید در فروشگاه تجهیزات ایمنی عاقل در بهترین برند های روز دنیا انجام میشود و میتوانید پس از دریافت مشاوره از این فروشگاه دستکش های مورد نیاز خود را سفارش دهید و در محل تحویل بگیرید.

دستکش ضد اسید

1مجموع 5 محصول
1مجموع 5 محصول
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :
10 / 10
از 1 کاربر