دستکش ضد برش

در فعالیت هایی که احتمال برش دست به هنگام کار وجود دارد از نوعی دستکش به نام دستکش ضد برش برای ایمنی دست ها استفاده میشود که از مقاومت بالایی در برابر اجسام برنده برخوردار میباشد. دستکش ضد برش به دلیل اینکه از الیاف محکمی تشکیل شده است به مرور دیر تر از دیگر دستکش های ایمنی فرسوده میشود. در کنار جنس بسیار مقاوم و محکم دستکش ضد برش از راحتی و انعطاف پذیری بسیار بالایی نیز برخوردار است که این انعطاف پذیری میتواند به هنگام کار و فعالیت تا حد زیادی انجام کار را تسهیل کند. کارگاه های نجاری، کارگاه های تولید صنعتی و نیمه صنعتی و کلیه فضاهایی که با اجسام تیز و برنده سر و کار دارند از این دستکش برای محافظت از دستان پرسنل بهره میبرند. دستکش ضد برش از دستکش های گران قیمت نیز نمیباشد و میتوان با صرف هزینه کمی این نوع دستکش را خریداری نمود. دستکش ضد برش از دستکش های اقتصادی است که همین موضوع آنرا به یک دستکش پر کاربرد در صنایع و کارگاه های تولیدی بدل کرده است.

 خرید دستکش ضد برش

هر آنچه که برای خرید دستکش ضد برش باید مد نظر داشته باشید را در نظر گرفته و سپس خرید خود را انجام دهید. برای خرید دستکش ضد برش ابتدا به این موضوع که دستکش از دوام خوبی برخوردار است یا خیز توجه کرده و از خرید دستکش هایی که چندان مقاومتی ندارند خودداری کنید. اگر به عمر و دوام دستکش ضد برش اهمیت زیادی قائل هستید پس باید از فروشنده تضمین های لازم نسبت به کیفیت دستکش را به دست آورید. در خرید دستکش ضد برش ابعاد آنرا نیز لحاظ کنید و نسبت به دستان خود سایز مناسبی از دستکش را انتخاب نمایید. خرید دستکش ضد برش بدون در نظر گرفتن سایز آن باعث میشود  تا در هنگام کار و فعالیت با سختی هایی مواجه شوید.

فروش دستکش ضد برش

فروشگاه تجهیزات ایمنی عاقل که در زمینه فروش دستکش ضد برش نیز سابقه طولانی دارد سعی نموده تا دستکش های به مراتب بسیار با کیفیت و در عین حال اقتصادی و مقرون بصرفه را بفروش برساند.

دستکش ضد برش

12مجموع 22 محصول
12مجموع 22 محصول
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :
10 / 10
از 1 کاربر